وبلاگ


در این بخش سعی بر آن است تا با نوشتن مقاله در حوزه‌های خوشنویسی و ابزارهای مربوطه زمینه آشنایی هر چی بیشتر علاقه‌مندان به این شاخه هنری فراهم شود.


اهمیت ابزار نوشتار در خوشنویسی مدرن (خودکار بیک لارج؛ بهترین از نظر اساتید خوشنویسی خودکاری)

اهمیت ابزار نوشتار در خوشنویسی مدرن (خودکار بیک لارج؛ بهترین از نظر اساتید خوشنویسی خودکاری)

خودکار بیک 1.6mm که با نام خودکارهای یک و شش دهم بیک یا خودکارهای لارج در بازار شناخته می‏شود محصولی پرطرفدار از کارخانه بیک می‌باشد. خودکارهای بیک اصل کریستال با قطر ساچمه یک و شش دهم برای خوشنویسی خودکاری و خوشنویسی مدرن مناسب‌ترین ابزار به شمار می‌آیند و قادر هستند با روشهای نوین مانند تای کاغذ، ضخامتی درحدود 3 میلی‌متر ایجاد نمایند.

وب‌سایت کلک عشق راه‌اندازی شد

وب‌سایت کلک عشق راه‌اندازی شد

مفتخریم اعلام کنیم وب‌سایت کلک عشق راه‌اندازی شد و شما می‌توانید از این پس، آموزشهای رایگان خوشنویسی و نقاشی خودکاری را در این محیط دنبال نمایید. علاوه بر آن می‌توانید ابزارهایی را که برای پرداختن به شاخه‌های هنری خوشنویسی و نقاشی نیاز دارید با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت از فروشگاه اینترنتی کلک عشق تهیه نمایید.

درباره‌ی نویسنده
تیم هنری کلک عشق با هدف اعتلای هنر این مرز و بوم از سال 1394 فعالیت خود را با معرفی هنرمندان و آثار ناب ایشان  آغاز و در ادامه با توجه به نیاز علاقه مندان، اقدام به وارد کردن ابزارها و محصولات کمیاب و خاص این حوزه با قیمتهای مناسب نموده است.
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
موردی وجود ندارد.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها